Posezení s Baltíkem s rodičovským publikem

Předvánoční setkání s Baltíkem 2012

skola
     Dne 17.12. se již tradičně konalo "Předvánoční setkání s Balíkem". V letošním roce byla rekordní účast - téměř 80 dětí!!
     Děkujeme všem rodičům za výborné přinesené cukroví; nejdříve zmizely slané brambůrky a zelňáky:-)
     V letošním roce jsme připravili 6 pohárů pro vítěze v jednotlivých kategoriích (třídách) a protože jsme zjistili, že je čím dál obtížnější programy hodnotit, pro příští rok chystáme změny: děti nám ukáží své programy bez stresujícího soutěžení a pokusíme se obdarovat každé dítě drobným reklamním předmětem ("dárečkem od Ježíška").
Letos tedy naposledy vyhlašujeme vítěze v jednotlivých kategoriích:
     Kagetori 1. tříd: 1. Josef Kordík-1.A, další ocenění: Matouš Lounek-1.A, Lukáš Vališ-1.A, Lucie Marková-1.B, Daniel Stránský-1.C, Daniel Sýkora-1.A
     Kategorie 2. tříd: 1. Tomáš Johaník-2.B, 2. Tomáš Brichta-2.A, 3. Jan Slavětínský-2.A
     Kategorie 3. tříd: 1. Alexej Tušl-3.B, 2. Jan Koška-3.C, 3. Jana Suchanová-3.C, Dagmar Rozsár-3.B
     Kategorie 4. tříd: 1. Rudolf Matoušek-4.B, 2. Karolína Nováčková-4.A, 3. Daniel Špaček-4.B.
     Kategorie 5. tříd: 1. Vojtěch Divoký-5.A, 2. Kateřina Housková-5.B, Jakub Haymann-5.C
     Kategorie 2. stupeň: 1. Tereza Hovorková-9.A, 2. Lucie Housková-8.A, 3. Jiří Jindra-8.A, Adam Staes-7.B

aktualizováno: 19.12.2013      fotogalerie


Předvánoční setkání s Baltíkem 2012

skola

     V pondělí 17.12. se již tradičně v pracovně přírodopisu uskutečnilo "Předvánoční setkání s Baltíkem", kterého se zúčastnilo téměř 50 dětí se svými rodiči.
    Většina dětí z 1. stupně, které chodí na kroužky nebo na volitelný předmět Baltík, si připravovala programy na téma Vánoce, zima a zimní sporty. Své prográmky předvedli mladí programátoři před svýmí rodiči v pondělní podvečer. Rodiče a kamarádi programy hodnotili a nejlepší prográmky z každého ročníku byly oceněny.
Vyhodnocení:


Program:
    od 16.00 - prezentace žáků z 1. a 2. tříd. Po skončení prezentací je přestávka na občerstvení (maminky prosíme o přinesení malého množství vánočního pečiva) a sčítání hlasů. Dále následuje vyhlášení 3 nejlepších programů z každého ročníku zvlášť a předání drobných cen.
    od 17.30 - prezentace žáků z 3. - 5. tříd. Po skončení prezentací stejný program jako u 1. a 2. tříd. Předpokládaný konec okolo 19. hodiny.
Všichni rodiče a přátelé školy jsou vítáni.

aktualizováno: 17.12.2012      fotogalerie


Vánoční setkání s Baltíkem 2011

foto  foto

     V pondělí dne 19.12. se ve škole sešli malí programátoři od 1. do 6. třídy a svým rodičům prezentovali své prográmky s vánoční tematikou.
     Nejprve od 16 hodin přišli žáčci z 1. a 2. tříd, ukázali, co se na kroužcích naučili a rodiče měli možnost vybrat 3 nejhezčí programy z každé třídy. Po krátké přestávce s občerstvením (výborné pečivo od maminek) bylo vyhodnocení a předání diplomů dětem, jejichž prográmky se rodičům líbily nejvíce.
     Od 17.30 přišly prezentovat svá dílka děti od 3. do 6. třídy.
A koho rodiče nejvíce ocenili?
1. třídy: 1. - 2. místo Pavlínka Petrová, Alex Tušl, 3. místo Jan Koška.
2. třídy:1. místo Jakub Franěk, 2. místo Lukáš Bednář, 3. místo Jan Novák
3. třídy: 1. místo Kateřina Housková, 2. místo Eva Štětinová, 3. místo Adam Janů
4. třídy: 1. místo tým Vojtěch Stanovský a Dominik Petrák, 2. místo tým Jan Franěk a Filip Walisch, 3. místo Adéla Petrová
5. třídy: 1. místo Jan Zemko, 2. místo Martin Hájek, 3. místo Adam Staes
fotogalerie      fotogalerie 1. a 2. třídy


Vánoční posezení s Baltíkem 2010


foto

      Dne 17.12.2010 se v podvečerních hodinách sešli mladí programátoři spolu se svými rodiči na svátečním posezení s Baltíkem v prostorách školy.
      Účast předčila naše očekávání - své programy přišlo ukázat přes 40 žáků školy převážně z 1. stupně. Musíme poděkovat všem maminkám, které nás zásobily vánočním cukrovím a připravily tak dětem chutné občerstvení v přestávce mezi kategoriemi.
     Rodiče obdrželi hlasovací lístky, na které měli uvést 3 nejhezčí programy v každé kategorii a pomohli tak s výběrem nejlepších programů do celostátního kola.
     Výsledky ankety jsou ZVEŘEJNĚNY ZDE . Soutěžící, jehož program se umístil na 1. místě ve své kategorii, si zajistil postup do celostátního kola. Další postupující programy bude hodnotit porota (kromě těchto programů se budou hodnotit i programy těch žáků, kteří se přehlídky nemohli zúčastnit).
     Chválíme všechny malé programátory, kteří se nebáli a zúčastnili se této přehlídky programů; všichni totiž museli před více než 100 posluchači své programy prezentovat - předvést je a vysvětlit, jak program funguje a co všechno umí.Závěrečné posezení s Baltíkem 2009


martin    lucka

    Počtvrté se sešli 22.6. příznivci Baltíka na závěrečném posezení, kde malí programátoři předváděli své nejlepší prográmky, které vytvořili v tomto školním roce.
    Svůj program prezentovali před svými rodiči, sourozenci a přáteli a vždy sklidili velký a zasloužený potlesk za svůj výkon.
fotogalerie
Slíbené prográmky všech zúčastněných najdete v sekci downloadZávěrečné posezení s Baltíkem 2008


          

     Již třetím rokem zveme v závěru školního roku rodiče dětí, které se učí programovat v Baltíkovi na ukázku nejlepších prográmků, které děti za školní rok vytvořily.
     Letos se konalo závěrečné posezení s Baltíkem ve dvou termínech 17.6. a 25.6. z důvodu stále narústajícícho počtu zájemců o programování. Všechny děti byly za své výkony odměněny potleskem rodičů i kamarádů a drobným dárečkem.
Prohlédněte si fotografie


Závěrečné posezení s Baltíkem 2007skola
     Již podruhé - tentokrát ve středu 20.6. byli pozvání do školy rodiče, aby shlédli nejlepší programy svých dětí, které byly vytvořené na kroužcích vedených p. uč. Zemkovou a p. uč. Jandovou.
     Mladí programátoři z prvního stupně se učili své programy prezentovat a někteří zažili první potlesk při uvedení svého dílka.
Všichni si odnesli domů CD ROM se svým programem i s programy svých kamarádů, a malou sladkou drobnost.
     Vážení rodiče! Za rok jste zase srdečně zváni!!
fotografie - v sekci fotoarchiv