Velikonoční soutěž

Korespondenční soutěž, která je určena pro základní školy, nižší ročníky osmiletých gymnázií, domy dětí a další organizace pracující s dětmi. Soutěžit mohou vícečlenné týmy i jednotlivci.
Soutěžní kategorie :

Naše škola se již zúčastnila těchto ročníků:

oficiální stránky soutěže

Velikonoční soutěž s Baltíkem 2014

Letošního ročníku velikonoční soutěže se zúčastnili žáci z 2. tříd, kteří s Baltíkem začínali.
Nejlépe se umístil Tomáš Brichta (4. místo) a Adéla Chvalová (6. místo).
Gratulujeme!!

aktualizováno: 25.4.2014

Prázdninová soutěž

Soutěžní kategorie :

Naše škola se již zúčastnila těchto ročníků:

oficiální stránky soutěže

Prázdninová soutěž s Baltíkem 2007

Soutěž je určena pro základní školy, nižší ročníky osmiletých gymnázií, domy dětí a další organizace pracující s dětmi. Soutěžit mohou vícečlenné týmy i jednotlivci.
Soutěžní kategorie :

Stejně jako v loňském roce se naše škola účastnila Prázdninové soutěže s Baltíkem.
     Měli jsme zastoupení ve všech třech kategoriích. A naše výsledky?
Kategorie A (1.stupeň):

Kategorie B (2. stupeň): Kategorie C (program Baltie4):

Soutěžní programy si můžete stáhnout v sekci Download.

Prázdninová soutěž 2006

Slavnostní předání cen prázdninové soutěže

Soutěžní témata:

A jak jsme soutěžili na naší škole?

Většina soutěžících pracovala o prázdninách a na začátku školního roku, programy se odevzdávali do 15.9.2006.

Mladší kategorie

Starší kategorie

Programy, které mladí programátoři vytvořili, je možné stáhnout v sekci download.